Diepduikdag voor Authentiek ondernemerschap
8 december 2025 – Samaya in Werkhoven
Duik je mee?
Authentiek ondernemerschap begint bij trouw zijn aan jezelf.
Stappen zetten die passen bij jou.
Bij je waarden, gevoel en wensen.
Iets waar je in de dagelijkse praktijk heel gemakkelijk aan voorbij rent.
Het einde van het jaar is een mooie periode voor reflectie, voor opschonen, voor opnieuw kijken naar jezelf en jouw ondernemerschap. Wat is écht belangrijk voor jou? Wat past er bij jou? Wat vertelt jouw intuïtie je?
Door de diepte in te duiken.
De onderstroom zichtbaar te maken.
Ruimte te maken voor het verhaal achter het verhaal.
Door stil te staan wat er dit jaar de revue passeerde.
De tijd nemen om in te checken bij waar je staat en nu loopt
Maak je je stappen helder en schep je ruimte voor nieuw.
1 dag de diepte in duiken
Ik nodig je uit om mee te gaan het klooster in voor 1 dag (en optioneel een nacht) om stil te staan en de diepte in te duiken met mij en een groep ondernemers. Stilstaan om nieuwe stappen te kunnen zetten.
Bewuste stappen. Stappen die komen van binnenuit. Te zien wat je bedrijf nodig heeft, jij als ondernemer, als mens, om een nieuwe stap te maken.
Een dag uitchecken van alle lopende zaken en even helemaal inchecken bij jezelf en je bedrijf.
Wat levert deze ‘Diepduikdag’ je op?

Een mooie en verdiepende dag op een heel bijzondere locatie, waar je even alles achter je kunt laten en een stap dichterbij jezelf mag zetten

Nieuwe inzichten om mee aan de slag te gaan om je eigen ondernemerspad verder te bewandelen en te verdiepen.

Samen met andere bewuste ondernemers, deze dag doormaken, zorgt voor een échte verbinding met jezelf en met de ander.

Door deze dag even écht stil te staan, bij jezelf én de ondernemer in jou. Zul je merken dat er een beweging ontstaat in een richting die je niet had gezien als je was doorgerend.

Je wordt uitgenodigd om op een andere manier te kijken naar jezelf, jouw manier van ondernemen en je bedrijf.

Een reflectie moment van waaruit je intenties en doelen bij kunt stellen voor het nieuwe jaar.

Een dag diep duiken om het beste uit jezelf te halen en patronen te doorbreken.

Terug naar de basis om 'het nieuwe' te laten ontstaan. Ruimte te maken voor je eigen groei en bloei.
Je voeten wijzen de weg
Het klooster in!
Een diepduikdag verdiend een passende locatie. Waar kun je zoiets beter doen dan in een voormalig klooster met prachtige tuin, met bloeiende bloesembomen?
Deze eendaagse vindt plaats op één van mijn favoriete plekjes om naar binnen te keren en nieuwe stappen te zetten, namelijk: Samaya in Werkhoven. Vlakbij Utrecht, op een groene plek tussen de Betuwe en tegen de Utrechtse Heuvelrug waar het nog echt stil is.
Deze plek alleen al nodigt je uit tot verstillen, bezinnen en bewuste stappen.
Gun jezelf om de diepte in te duiken.
Als ondernemer zijn we vaak geneigd om continu aan te staan en door te rennen. Maar waar ren je aan voorbij?
Door deze dag heel bewust in je agenda te blokken en je uitgenodigd wordt om vanuit een ander perspectief naar je bedrijf en ondernemerschap te kijken, sta je even stil.
Het is vaak verrassend wat er dan zichtbaar wordt.
Deze dag duik je de diepte van je eigen onderstroom in. Check je uit van de dagelijkse praktijk en maak je tijd om jezelf echt aan te kijken. Te durven duiken.
Oogkleppen vallen af en omdat je van een afstandje kijkt kun je veel makkelijker zien wat er nodig is voor jezelf en je bedrijf op dit moment.
Daarnaast laad je op door stil te staan. Waardoor je met nieuwe energie aan de slag kunt en de jouw stappen kunt gaan maken.
Iets voor jou?
Deze diepduikdag organiseer ik speciaal voor ondernemers die graag hun eigen pad willen volgen. Ben je ondernemer in je eigen bedrijf, een organisatie of overweeg je te gaan ondernemen en merk je dat je geneigd bent door te rennen of heb je het gevoel dat je vastloopt?
Dan is deze dag een mooie en spiegelende manier om een stap te zetten, die past bij jou.
Je bent welkom!
DIEPDUIK PROGRAMMA
Hoe ziet het programma op 8 december eruit?
Op 8 december reis je door een mistig beginnend winter landschap af naar Werkhoven om daar voor een dag (met eventueel nacht) te zijn, Deze dag in het klooster is volledig verzorgd. We starten met een kop koffie of thee in de knusse woonkamer van Samaya. Om vervolgens in één van de mooie ruimtes van het klooster deze dag te beginnen.
De onderstroom zichtbaar maken
Het programma bestaat uit allerlei vormen van grotere en kleinere manieren om de onderstroom in je ondernemerschap zichtbaar te maken. Dat wat je niet ziet, maar wel voelbaar is. Hiervoor begeleid ik je systemisch, in opstellingen en meditatie die allemaal gaan over jou en je bedrijf. In wandelingen door de tuin, met intuïtieve schrijfvormen, rake vragen en goede gesprekken.
Waar sta je nu? Waar staat je bedrijf nu? Wat mag er in beweging komen? Wat mag je hier van jezelf in meenemen?
Tussendoor eten we een heerlijke vegetarische lunch in de eetzaal.
Met nieuwe inspiratie, inzichten en intenties kun je de weg naar buiten weer maken en aan de slag met jouw doelen, dromen en stappen voor het nieuwe jaar.
24 uurs klooster ervaring
Het is mogelijk om te blijven overnachten in het kloosterhotel van Samaya om er écht een 24-uurs kloosterervaring van te maken, met een 2-gangen diner uit de authentieke keuken van Samaya na afloop en in de ochtend een meditatie in de kapel en uitgebreid ontbijt. Deze overnachting word door eerdere deelnemers als zeer waardevol ervaren omdat ook ’s avonds nog de mogelijkheid is om elkaar te spreken bij het haardvuur of je juist terug te trekken en in alle rust je inzichten nog eens de revue te laten passeren.
Het jaar uit én inwandelen
Rond de jaarwisseling ontvang je een audio wandeling om bewust het jaar uit te wandelen én een audio wandeling jouw nieuwe jaar weer in te wandelen, zodat je met ‘bewuste stappen’ het jaar in en uit loopt en je inzichten kunt verdiepen en integreren.
Dit kun je doen op jouw eigen plek, tijd en in je eigen tempo.
Online coachsessie in het nieuwe jaar
Tijdens zo’n diepduikdag komt er van alles aan het licht wat ruimte en tijd nodig heeft om even te landen en is er ruimte nodig voor integratie. In het nieuwe jaar plannen we een 1-op-1 online coachsessie in waar in we samen kijken naar de inzichten die je die dag hebt opgedaan en halen we het net op, om je stappen nog meer richting te geven en te kijken naar wat er nodig is om deze stappen te integreren.
Duik je mee?
Is dit voor jou een mooie manier om het jaar af te sluiten om jouw nieuwe jaar te beginnen bij jou?
Praktische informatie
Datum: maandag 8 december 2025
Inloop: 9.30 uur
Afloop: 17.30
Het is mogelijk om te blijven overnachten op Samaya.
Groep: De groep bestaat uit maximaal 6 personen.
Locatie: Conferentiecentrum Samaya in Werkhoven.
Meer informatie over Samaya, vind je hier: https://www.samaya.nl/aanbod/agenda/
Wil je graag even overleggen of deze diepduikdag iets voor je is, online kennismaken of heb je een vraag?
Neem gerust even contact op.
Over mij
Ondernemerschap vind ik één van de mooiste dingen die er is.
Ik ben Marit. Ervaringsdeskundige in vallen en opstaan (letterlijk). De afgelopen jaren verdiepte ik mij onderweg op mijn eigen pad in ondernemen, marketing, mensen, energie en stappen zetten.
Ik ben gediplomeerd intuïtief coach en systemisch (organisatie/familie) opsteller. In mijn praktijk coach ik verschilmakers en ondernemers hun eigen pad te bewandelen, samen terug te gaan naar de essentie, daar waar het werkelijk om draait, waardoor er beweging en groei ontstaat.
Waardoor stappen van betekenis gezet kunnen worden. Ik blijf graag ver weg van het woord businesscoach, ik begin bij jou: als mens.
Mijn wieg stond tussen kas en duin in. Mijn roots liggen in de tuinbouwsector. Een diepgewortelde sector, die steeds weer terug komt op mijn pad.
Na een start in de marketing van tomaten, vroeg mijn lijf om aandacht. Ik leerde opnieuw lopen en ontdekte dat ik het allerliefst bezig ben met de essentie, met groeiprocessen van mensen en bedrijven.
Inmiddels ben ik al ruim 6 jaar onderweg op dit nieuwe pad met hart en ziel.
Mijn hart gaat open van mensen die het verschil willen maken. Ik bewonder de moed om een nieuw verhaal te schrijven, een nieuwe stap te zetten, systemen te vernieuwen. Onderweg ontdekte ik hoeveel ‘verschil’ er niet gemaakt wordt, omdat belemmerende overtuigingen en beren op de weg in de weg zitten. Om écht verschil te kunnen maken, hebben we te beginnen bij jou en je innerlijke wereld.
Is het de hoogste tijd voor jouw ‘move’? Ik loop graag met je mee.
Ja! Ik duik mee.
Diepduikdag op 8 december
+ Audio wandelingen om het jaar in én uit te wandelen
+ Geheel verzorgde dag op Samaya in Werkhoven, inclusief vegetarische lunch, koffie, thee, lekkers en materiaal.
+ 1-op-1 Online coachsessie in het nieuwe jaar.
NU:
€ 405,-
Exclusief BTW
Normale prijs: € 495,-
Vul hieronder je contactgegevens in, dan neem ik zo snel mogelijk contact met je op!
Ja! Ik duik mee.
Diepduikdag op 8 december mét overnachting in het kloosterhotel.
+ Audio wandelingen om het jaar in én uit te wandelen
+ Geheel verzorgde dag op Samaya in Werkhoven, inclusief vegetarische lunch, koffie, thee, lekkers en materiaal.
+ Een biologische, vegetarisch 2-gangendiner.*
+ Overnachting met eigen kamer en sanitair en ontbijt.*
+ 1-op-1 Online coachsessie in het nieuwe jaar.
NU:
€ 565,-
Exclusief BTW
Normale prijs: € 655,-
* = eventuele extra drankjes ’s avonds bij het diner en daarna zijn voor je eigen rekening.
Vul hieronder je contactgegevens in, dan neem ik zo snel mogelijk contact met je op!
Hoe anderen deze dag hebben ervaren:
Frederique:
‘Ik heb deze dag als een hele waardevolle dag ervaren waardoor ik inzichten heb gekregen hoe ik mijzelf en mijn bedrijf kan professionaliseren. Marit is een onwijs fijne begeleider en geeft iedereen het gevoel van openheid en vertrouwen. Echt een aanrader voor elke ondernemer!’
Marianne:
Vooraf leek het me best een lange dag tot 17.30 uur, maar het is voorbij gevlogen! Je had een hele goede en fijne afwisseling in type oefeningen waardoor het ook niet zwaar werd of te veel voor je hoofd/lijf. De dag had een prachtige opbouw en was een heel mooi geheel. Daar was ik echt van onder de indruk. De locatie had niet beter gekund 🙂 En de veiligheid die jij weet te creëren in een groep of in een ruimte is heerlijk. Dat viel me bij de opstelling al op en nu weer. Ik zou zeker een volgende keer weer meegaan, met dezelfde groep of een nieuwe groep!
Ilaria:
Toen ik deze diepduikdag voorbij zag komen voelde ik meteen “ja, hier moet ik bij zijn.” Alleen al het maken van de keuze voelde als een cadeautje en als een goede stap voor mijn bedrijf. Ik wist dat wat ik nodig had voor mijn bedrijf niet zo zeer aan de oppervlakte zat, maar ik kon er mijn vinger niet op leggen. De dag zelf was heel fijn omdat het me uit mijn hoofd bracht en in mijn gevoel. Ik vond het fijn dat we met een gelijkgestemde groep ondernemers waren, maar dat we allemaal toch naar ons persoonlijke stuk hebben kunnen kijken door de individuele opstellingen. Mooi om te zien dat er zoveel overlap was in thema’s in de groep. De combinatie met het avondprogramma maakte dat er net wat meer ruimte was om alle inzichten te verankeren. De overnachting zorgde dat ik nog even in mijn eigen bubbel kon blijven en alles kon laten bezinken. De plek is fantastisch! Marit, wat ik mooi vind aan jou is dat je maar weinig woorden nodig hebt om deze dag te dragen. Je kunt de stilte het werk laten doen en dat is fijn. De vragen die je stelt zijn raak. De momentjes rust tussen de opdrachten door waarin ik even in het gras kon liggen maakte het voor mij een hele relaxte dag, waarin ik echt belangrijke inzichten heb gekregen voor mijn bedrijf. Een aanrader!